Обяви за работа

Складов работник/чка

Добавена на: 08.08.2019

Реф.#: 00012

Фирма: Vivre Deco SA

Заплащане: BGN 950-1000

Месторабота: Румъния / Букурещ / Букурещ

Икономически сектор: Продажби на дребно и електронна търговия

Подходяща за: Хора с опит

Необходими езикови познания: Български

Vivre стартира в Румъния през април 2012 г. с идеята да създаде онлайн мрежа за качествени стоки за декорация и домашен интериор. Фирмата разполага с екип, който има над 10 години опит в търговията на дребно, логистиката и електронната търговия.

За складовите си помещения в гр. Букурещ компанията търси да назначи мотивирани кандидати за длъжността:

Набираме 8 работника от България за тази позиция (в добро физическо здраве). Владеенето на английски/румънски език е предимство.

Работен график: 9 - 18 ч. (8 часа), с обедна почивка (един час)

Работна седмица: От понеделник до петък. В случаите, когато в работната седмица бъдат включени събота, неделя или официални празници, тези дни ще бъдат заплащани допълнително.

Изисквания:
Придобит работен опит в други складове;
Умения за работа с палетни колички, скенери, опаковъчни материали;
Характер, който лесно се адаптира към работните условия;
Добро физическо здраве;

Отговорности:
Товарене / разтоварване на палети с палетни колички;
Опаковане на продуктите според работната процедура;
Сортиране на стоките по предварително зададени критерии;

Ползи:
Нетна заплата - RON 2300;
Транспорт до и от Букурещ, Румъния;

Copyright © 2019 VISA

Изберете