Обяви за работа

Служител в кол център

Добавена на: 08.08.2019

Реф.#: 00016

Фирма: „Хепи“ ООД

Заплащане: 500 - 1000 BGN

Месторабота: България / Русе / Русе

Икономически сектор: Транспорт и куриерски услуги

Подходяща за: Хора с опит

Необходими езикови познания: Български

Отговорности:

- Приемане входящите телефонни обаждания от клиенти;
- Предоставяне на клиентите информация за транспортните услуги, предлагани от Дружеството;

Изисквания:

- Добра компютърна грамотност;
- Динамичност, общителност, мотивация за постигане на резултати;
- Желание за развитие;

Предлагаме:

- Възможности за развитие;
- Отлични условия за работа;
- Конкурентна заплата;
- Вътрешно-фирмени обучения;
- Трудов договор;
- Работно време на смени.

Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания, изпратете CV и актуална снимка.

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. Хепи ООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да било форма, освен за целите на настоящия подбор.