Обяви за работа

Експерт по управление на европейски проекти

Добавена на: 19.03.2021

Реф.#: 0002

Фирма: Българо-румънска търговско-промишлена палата

Заплащане: 1000 - 1500 BGN

Месторабота: България / Русе / Русе

Икономически сектор: Бизнес асоциации и НПО

Подходяща за: Хора с опит

Необходими езикови познания: Английски

Българо-Румънска Търговско Промишлена Палата - със седалище гр. Русе търси да назначи

Експерт / Консултант по управление на европейски проекти

Основни задължения:

  • Наблюдение и консултация за допустимост по европейски проекти и програми за Палатата;
  • Генериране на проектни идеи и цялостна консултация по програмите;
  • Участие в подготовката и писането на проекти по отворени и предстоящи за отваряне схеми;
  • Подаване, управление, изпълнение и отчитане на проекти по национални и международни програми;
  • Работа по предстоящи процедури и схеми в рамките на новия програмен период;
  • Комуникация и координация с консорциуми от международни партньори;
  • Комуникация със звена на Европейската комисия, национални и европейски институции;
  • Проследяване за изменения и новости по оперативните програми на ЕС и други национални и международни програми за финансиране.

Изисквания:

  • Мин. 3 години опит в изготвянето и управлението на проекти по програмите на ЕС. Опит в подготовката и/или управлението на проекти по програми Интеррег, Еразъм +, ОП Развитие на човешките ресурси; ОП Иновации и конкурентоспособност е съществено предимство;
  • Умения за планиране и управление на време и ресурси;
  • Отлично ниво на английски език;
  • Компютърна грамотност;
  • Отлично познаване на нормативните изисквания на националното и европейско законодателство, свързано с оперативните програми;
  • Гъвкавост и умение за работа в динамична среда;
  • Креативност.

Ние предлагаме:

  • разнообразна и интересна работа в млад и амбициозен екип
  • мултикултурна среда
  • заплащане, обвързано с резултатите
  • възможност за дистанционна работа – няма изискване експертът да е базиран в офиса на палатата в гр. Русе.

Молим кандидатите да изпращат актуално CV на английски език и мотивационно писмо - също на английски език.

Информацията, която предоставяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД.
Българо-румънска търговско-промишлена палата се задължава да я използва единствено за целите на подбора.